NASTAVA OD 12.4.2021.

Autor: Žarko Popović, 9. 4. 2021.

u privitku možete vidjeti odluku Grada o nastavi za idući tjedan i obavijest učenicima o odvijanju nastave.

Obavijest učenicima

Nastava nakon proljetnih praznika počinje 12. travnja 2021.g.

U MATIČNOJ ŠKOLI B smjena - viši razredi imaju nastavu ujutro, od 7:45 sati po redovnom rasporedu u realnom vremenu online.

A smjena – niži razredi, imaju nastavu poslijepodne s početkom u 13:45 sati u školi.

PRO - ima nastavu kao i obično u jutarnjoj smjeni.

Područne škole rade po redovito rasporedu (počinju s B rasporedom). Niži razredi također u školi, a viši razredi online.

Prijevoz učenika – na potezu od Kapelice u Celinama do kućnog broja 158. neće biti moguć zbog radova na vodovodu. Učenici sa tog područja imati će alternativna stajališta kod Hrgovana (13:05 sati) i kod Vatrogasnog doma u Celinama (12:50 sati). Molimo učenike i roditelje za suradnju i strpljenje do daljnjeg.

S poštovanjem
                                       Ravnatelj OŠ Krunoslava Kutena