ORGANIZACIJA PRIJEVOZA NA PODRUČJU CELINA.

Autor: Žarko Popović, 27. 4. 2021.

prosljeđujem dopis grada o otežanom prijevozu na području Celina, Topolovca i Lukova. Molim roditelje i učenike za strpljenje i suradnju:

Poštovani ravnatelji škola,

U nastavku prosljeđujem obavijest inženjera gradilišta o otežanom prometovanju autoprijevoznika do 25. lipnja 2021. godine na području naselja Celine. Zamoljeni smo da se koriste alternativni pravci.

Uvidom u dokumentaciju na gradilištu, privremena regulacija prometa odgovara prometnom elaboratu te su na isti ishođene potrebne suglasnosti.

Obzirom da izvođač obavještava prekasno o početku radova, raspravili smo na gradilištu da to nije prihvatljivo te tražimo da se na vrijeme, najkasnije 10 dana prije primjene nove regulacije, obavještavaju korisnici o novom stanju regulacije prometa za svako gradilište na području Grada Vrbovca.