ZAVRŠENA PROVEDBA PROJEKTA SPORTSKI PRAZNICI 2021

Autor: Žarko Popović, 1. 8. 2021.

završen je projekt "Sportski praznici 2021." koji je trajao od 28. lipnja do 31. srpnja 2021. Sudjelovali su učenici naše škole u četiri grupe a projekt se odvijao na području cijele države u organizaciji Hrvatskog školskog sportskog saveza i Ministarstva turizma i sporta. Naši učenici rado su se uključili u sve aktivnosti koje su vodili Vrbovečki kineziolozi. Sudjelovalo je oko 150 učenika OŠ Krunoslava Kutena pod vodstvom četiri kineziologa. Iskustva su jako pozitivna i predviđaju se slične aktivnosti za zimske školske praznike. Više o cijelom projektu možete vidjeti ako otvorite slijedeću poveznicu: