Promjene na web stranici - obavijest

Autor: Marinko Šimunek, 29. 11. 2019.

U svrhu optimizacije mrežne stranice škole, a u skladu s CARNETovim preporukama, izvršit  će se neke promjene u načinu objavljivanja naših vijesti. Na žalost, zbog preopterećenosti Naslovnice bit ćemo prisiljeni dio objava od početka školske godine skloniti u arhivu ili u novu poveznicu Vijesti s lijeve strane izbornika. Događanja se neće brisati, nego će biti dalje dostupne na dnu Naslovnice na izborniku Arhiva naših vijesti.

Na samoj naslovnici se neće objavljivati fotografije već samo obavijesti važne za školu! U vijestima objavljenim na naslovnici potrebno je provjeriti veličine učitanih fotografija i skeniranih dokumenata. Fotografije učitane s mobilnih uređaja često su više rezolucije nego je zaista potrebno za prikaz na stranicama škole. Takvim fotografijama potrebno je smanjiti rezoluciju kako bi dodatno ubrzali otvaranje naslovnice.
  Ove promjene trenutno će utjecati na snalaženje, ali vjerujemo da će se svi ubrzo naviknuti na drugačiji način objave