> Vijesti

LiDraNo 2021.

Autor: Marinko Šimunek, Dinka Mudri, 18. 3. 2021.

Županijska razina smotre LiDraNo održana je 17. ožujka 2021. u OŠ Marije Jurić Zagorke u Vrbovcu. Našu školu predstavljao je školski list Cvrkut, učenica urednica je Ida Palenik (8. b), mentorica Jozefina Barić. Radijsku emisiju Mali vrtlari osmislili su učenici Karlo Grošanić (5. a), Isabela Svečnjak i Nika Benko (2. c), mentorica Marija Cetl. Monolog Što mi smeta, autorice Sanje Pilić, izvela je Iva Petonjić (4. c), mentorica Valentina Bahal. Čestitamo i učenicima i mentoricama na trudu i radu. Na državnu razinu Smotre predložen je školski list Cvrkut te radijska emisija Mali vrtlari. Želimo im puno sreće!