> Vijesti

Obilježavanje Svjetskog dana prve pomoći

Autor: Milka Magić, Oliver Mucafir, Marina Knapić, 9. 9. 2023.

U utorak, 5. 9. 2023., učenici 6. A i B razreda naše škole, uz pratnju učiteljica Milke Magić i Marine Knapić, sudjelovali su u obilježavanju Svjetskog dana prve pomoći zajedno sa djecom iz oba vrtića grada Vrbovca. Uz kratko poučno predavanje izvodile su se i pokazne vježbe spašavanja unesrećenih u različitim situacijama. Sve se odvijalo na otvorenom prostoru ispred zgrade Gradskog društva Crvenog križa Vrbovec. Učenici su na kraju dobili priliku sami demonstrirati nešto od naučenog za što su pokazali veliki interes. Kao znak pažnje učenici i vrtićanci su na poklon dobili privjeske s oznakom HCK-a.