> Vijesti

Školsko natjecanje iz informatike 2024.

Autor: Marinko Šimunek, 20. 1. 2024.

19. siječnja 2024. održano je školsko natjecanje iz informatike. U našoj školi održano je u četiri kategorije - primjena algoritama, digitalne kompetencije 5, osnove informatike 7 i  osnove informatike 8.

Najbolji programer u školi je učenik 7. razreda Teo Crnčić s mentorom Mladenom Terebuhom.

Najbolja trojica učenika iz digitalnih kompetencija 5 su Martin Klemeš, PŠ Rakovec, mentor Marinko Šimunek, Đuro Kluković 5. b, mentor Mladen Terebuh i Jakov Boltužić, 5. b mentor Mladen Terebuh.

Iz osnova informatike 7 najbolji je Petar Dobrica iz PŠ Rakovec s mentorom Marinkom Šimunekom, a iz osnova informatike 8 prvak školskog natjecanje je Bruno Fašaić s istim mentorom.

Čestitke svim sudionicima.