> Vijesti

Čitanjem do zvijezda 2024.

Autor: Ljiljana Bušić, Oliver Mucafir, 22. 1. 2024.

I ove godine naša se škola uključila u nacionalni projekt za poticanje čitanja i promicanje kulture čitanja –„Čitanjem do zvijezda“.
U četvrtak, 18. siječnja 2024.g., održano je natjecanje na kojem su učenici trebali pokazati koliko su toga zapamtili čitajući knjige: Zeleni pas, Moja baka je zmaj i Trči, ne čekaj me.
Sudjelovalo je 33 učenika koji su još jednom pokazali da je u našoj školi razvijena kultura čitanja.

Najbolji čitači predstavljat će našu školu na županijskoj razini natjecanja.
Ekipu matične škole činit će:
Nika Smogor
Nika Majstorović i
Marta Ivanček. Mentorica im je učiteljica Dinka Mudri.

Ekipu PŠ Preseka činit će:
Maja Bešen,
Lorena Sedmak i
Viktorija Mišak. Mentorica im je učiteljica Jozefina Barić.

Ekipu PŠ Rakovec činit će:
Tara Čolig,
Laura Kuten i
Paula Stanić. Mentorica im je učiteljica Ljiljana Bušić.

Velike čestitke svim natjecateljima i mentoricama, a posebne čestitke najbolje plasiranima kojima želimo puno uspjeha na županijskom natjecanju.