> Predmeti  > Natjecanja

Županijska razina

Autor: Marinko Šimunek, 13. 2. 2008.

Uslijedili su pozivi na županijska natjecanja, iz matematike, se održava 7. ožujka 2008. natjecanje u poznavanju hrvatskoga jezika se održava u osnovnoj školi Ljube Babića u Jastrebarskom. Natjecanje u poznavanju engleskog jezika bit će u osnovnoj školi Đure Deželića u Ivanić Gradu.

Antonela Abramović, 8. d osvojila drugo mjesto u poznavanju njemačkoga jezika na županijskom netjecanju u Zaprešiću u OŠ Antuna Augustinčića.

Županijsko natjecanje i smotra  iz informatike  i računalstva održat će se 10. ožujka 2008. u ZTŠ Rudolfa Perešina, Velika Gorica. Pozvani su:

Filip Keri, 6. a   zlatna medalja
Matej Gradiček, 6. a srebrna medalja
Marija Tomljenović, 7. c srebrna medalja
i Valentina Borko, 8. d srebrna medalja
Tomislav Hajak, 6. b  deveto mjesto

Mentor Marinko Šimunek, prof.

Na županijskom natjecanju u nogometu dječaci su osvojili treće mjesto. Igrali su: Luka Crnoja, Antonio Kokot, Josip Pajsar, Marko Uradin, Josip Klasić, Patrik Rumiha, Dean Ranogajec, Dominik Baček, Jurica Mikšec, Nikola Jaić, Ivan Brlečić i Boris Pažur.

Mentor Žarko Popović
a u ženskoj odbojci 21. veljače u Velikoj Gorici osvojile su treće mjesto:

Dora Adžić, Elena Kirša, Sara Adžić, Monika Kuten, Anamarija Kuten, Anamarija Gržan, Laura Gradečki, Anamarija Petrak, Sara Vukušić, Marija Adžić, Ivana Behur, Monika Barišić.

Mentor i voditelj: Žarko Popović

U petak29. veljače održano je školsko natjecanje mladih tehničara u području graditeljstva. Sudjelovalo je devet učenika, a najbolje rezultate su postigli:

Maja Jakopic
Antonio Petrak
Viktorija Prevarić

Mentor Ivo Crnoja

Uslijedili su pozivi na županijska natjecanja, iz matematike, su pozvani slijedeći učenici:
Mia Baržić, 4. a                    mentor Zora Kalić
Matej Gradiček, 6. a           mentor Mirjana Kluković
Luka Crnoja, 8. b                mentor Mira Dakić
Iva Baržić, 8. a                     mentor Mira Dakić

Natjecanje se održava 7. ožujka 2008.

Natjecanje u poznavanju hrvatskoga jezika se održava u osnovnoj školi Ljube Babića u Jastrebarskom. Pozvani su:
Koprić Augustin, 8. a            mentor Ljiljana Bušić
Benedik Stela, 8. b               mentor Ljiljana Bušić
Jelušić Toni, 8. a                  mentor Ljiljana Bušić
Borko Valentina, 8 .d           mentor Eva Dujmović
Crnoja Luka, 8. b                 mentor Ljiljana Bušić

Županijsko natjecanje u poznavanju engleskog jezika bit će u OŠ Đure Deželića u Ivanić Gradu, a pozvani su:

Petrlik Jan, 8. b            mentor Kolarić Zdravka
Koprić Antonio, 8. a     mentor Kolarić Zdravka

Županijsko natjecanje iz geografije je 17. ožujka 2008. u Ekonomskoj, trgovačkoj i ugostiteljskoj školi Samobor. Pozvani su:
Ivana Dragija, 7. c             mentor Božidar Drder
Marija Tomljenović, 7. c   mentor Božidar Drder