Code Week

Autor: Ljiljana Bušić, 28. 10. 2023.

I ove školske godine PŠ Rakovec (1.-4. razred) pridružio se obilježavanju tjedna programiranja Code Week. Naziv radionice bio je „Logo naše škole“ u kojoj su učenici dizajnirali logo škole. 1. i 2. razred radili su u programu Bojanje, dok su učenici 3. i 4. razreda radili u programu Canva. Radionice su odrađene na satovima Informatike pod mentorstvom učiteljice Mateje Badenić.
                                                                                               Marija Gašparić

Karlo Bogdanović