Donacija računalne opreme

Autor: Ljiljana Bušić, 28. 12. 2023.

Polovicom kolovoza 2023., voditeljica Područne škole Rakovec, učiteljica Mirjana Burec i učitelj informatike Marinko Šimunek, uspostavili su kontakt sa sumještaninom Antom Bilobrkom koji radi u Atlantic grupi sa zamolbom za donaciju računala.

"Potrebna nam je oprema za nastavu i vježbe, kao što su računala (stolna i prijenosna), nova ili već korištena, kako bi učenicima omogućili stjecanje vještina koje su neophodne za budućnost. U dosadašnjem radu učimo i nove tehnologije arduino, robotiku, 3D printanje i umjetnu inteligenciju te se uključujemo u različite projekte u tom području.

Sigurni smo da će Vaša donacija biti od velikog značaja za našu školu i učenike. Vaša podrška će im pomoći da razviju svoje talente i spremnost za budućnost.

Hvala Vam unaprijed na razmatranju našeg zahtjeva. Ako želite saznati više o našoj školi, pogledajte našu web stranicu http://os-kkutena-vrbovec.skole.hr/p_rakovec i slobodno nas kontaktirajte."

Polovicom prosinca kontaktirao nas je gospodin Ivan Cindrić, Team Lead  Service Desk Atlantic grupe sa zamolbom da dopunimo zamolbu općim podacima o školi kako bi oni proveli donaciju. To je učinjeno 20. prosinca 2023. kad je u školu stiglo 15 računala i monitora s pripadajućom opremom.

Veliko hvala Anti Bilobrku, Ivanu Cindriću i Atlantic grupi u ime svih učenika i učitelja OŠ Krunoslava Kutena.