Čitanjem do zvijezda 2024.

Autor: Ljiljana Bušić, 22. 1. 2024.

I ove godine naša se škola uključila u nacionalni projekt za poticanje čitanja i promicanje kulture čitanja –„Čitanjem do zvijezda“.
U četvrtak, 18. siječnja 2024.g., održano je natjecanje na kojem su učenici trebali pokazati koliko su toga zapamtili čitajući knjige: Zeleni pas, Moja baka je zmaj i Trči, ne čekaj me.
Sudjelovalo je 12 učenika koji su još jednom pokazali da je u našoj školi razvijena kultura čitanja (Gabrijel Grežina, Petar Dobrica, Julija Klemeš, Petra Marić, Tijana Rogožar, Teo Ovčar, Mihael Stanić, Tara Čolig, Paula Stanić, Laura Kuten, Noah Yven Azinović, Alen Alagić).

Ekipu PŠ Rakovec na županijskom natjecanju činit će:
Tara Čolig,
Laura Kuten i
Paula Stanić.
Mentorica im je učiteljica Ljiljana Bušić.

Velike čestitke svim natjecateljima, a posebne čestitke najbolje plasiranima kojima želimo puno uspjeha na županijskom natjecanju.