Pametnija glava, zelenija trava

Autor: Marinko Šimunek, Ljiljana Bušić, 21. 2. 2020.

Učenici nižih razreda naše škole sudjelovali su u projektu „Pametnija glava, zelenija trava“ u okviru kojeg je planirana provedba radionice o gospodarenju otpadom. Projekt je sufinancirala Europska unija iz Kohezijskog dfonda, a provela ga je  Razvojna agencija grada Vrbovca (RAG).

Učenici su izrađivali reciklirani papir.

Cilj ove radionice bio je razvoj ekološke svijesti, prepoznavanje važnosti dobronamjernoga djelovanja prema ljudima i prirodi, razvijanje sposobnosti dogovaranja i uspješne suradnje s drugima, traženja odgovarajućih rješenja i motiviranje na cjeloživotno učenje.

Učenici i učiteljice dobro su se zabavili i uživali radeći nešto novo i korisno!