Dana 4.5.2018.g., ranom zorom, 6.r. krenuo je na izlet u Istru.

Najprije smo posjetili jamu Baredine i spustili se 60 metara ispod površine zemlje. Vidjeli smo prekrasne stalaktite i stalagmite, a najviše su nas iznenadile čovječe ribice o kojima smo saznali da su starije od dinosaura i da bez hrane mogu preživjeti 8 godina.

Potom smo razgledali izložbu starih traktora.

Nakon svega toga krećemo prema Višnjanu gdje smo poslušali zanimljivo predavanje o zvijezdama i planetima, vidjeli ogromni teleskop i držali u rukama meteorit.

Iz Višnjana krećemo prema Poreču gdje ćemo razgledati Eufrazijevu baziliku i uskim, kamenim, ulicama spustiti se do plavog mora i uživati u pogledu i mirisu.

Slijedio je višesatni povratak kući, a vrijeme smo kratili pjevajući i igrajući kviz o proteklom danu, u kojem smo pobijedili 6.B i 6.r. PŠ Preseka.

SAT

1.              8.30 – 9.15

2.             9.20 - 10.05

3.           10.20 – 11.05

4.           11.10 – 11.55

5.           12.00 - 12.45

6.           12.50 – 13.35

7.           13.40 - 14.25

8.           14.30 - 15.15

Da li biste sudjelovali u akciji skupljanja starog papira?